Hore
+421 915 773 060 | info(at)prosolutions.sk
Pozrite aj vnimavedeti.sk
Maľovanie vodou, ktoré môžu deti opakovať znova a znova!

Maľovanie vodou, ktoré môžu deti opakovať znova a znova!

Maľovanie pre najmenších

Všetkým nám chvíľu trvalo, kým sme sa naučili držať v ruke štetec a nanášať na papier farby. Čo tak ešte pred tým dopriať deťom radosť z toho, ako sa takmer bezfarebné obrázky menia na nádherné farebné dielka priamo pod ich štetcom…

Zázračná kniha plná koníkov a jednorožcov skrýva pestré obrázky, ktoré deti odhalia len so štetcom a vodou. Nebojte sa, táto aktivita nie je na jedno použitie. Keď obrázky vyschnú a farby zmiznú, v maľovaní s vodou sa môže opäť pokračovať.

Zázračné maľovanie vodou v knižke Kone a jednorožce získa srdcia všetkých princezien.

Zázračné maľovanie vodou, ktoré ukrývajú mnoho pestrofarebných obrázkov!  

 Knihy z edície Zázračné maľovanie vodou potešia všetky deti, ktoré sa zoznamujú s čarovným svetom farieb. 

V januári vyšla vo vydavateľstve Vnímavé deti prvá kniha z edície s názvom Kone a jednorožce. Momentálne sa už môžete tešiť na ďalšie knihy Zvieratá a Stroje.

V čom spočíva jedinečnosť týchto kníh? Čierno-biele obrázky sa zmenia na nádherné farebné ilustrácie iba jednoduchým použitím štetca a vody. Štetec je súčasťou balenia každej knihy. Deti iba naplnia pohár vodou a môžu začať maľovať.

 

Obrázky, ktoré deti namaľujú, po vyschnutí opäť zostanú čierno-biele a tak môžu deti vymaľovávať obrázky znova a znova.

Knihy obsahujú aj maľovanky, ktoré deti môžu vymaľovať podľa vlastných predstáv a zvoliť farby, ktoré sa im najviac páčia. V maľovankách si deti spolu s rodičmi môžu prečítať aj rôzne zaujímavosti.

Chlapci sa v knihe Stroje dozvedia napr. ako pracujú traktory, kombajn, či domiešavač. S ponorkou nazrú aj pod hladinu mora a zistia akou rýchlosťou letí vesmírna raketa.  V knihe Zvieratá sa dozvedia v akých krajinách zvieratká žijú. Zoznámia sa s kolibríkom, vráskavcom obrovským, pralesničkou, medveďom, tukanom, či jaguárom a mnohými ďalšími.

Ak deti zatúžia po vlastnej kreatívnej kresbe, môžu použiť voľné strany skicáru, ktoré nájdu na konci knihy.

Deti začínajú rozoznávať  rozdiely a podobnosti farieb a tvarov už od 18 mesiaca svojho života. Vo veku od 3 rokov vedia niektoré deti pomenovať niekoľko základných farieb. Tieto knihy sú práve v tomto veku vhodným zábavným prostriedkom ako si deti môžu rozvinúť poznanie farebného spektra a zároveň sa naučia pomenovať nielen farby, ale spoznajú aj zvieratká a iné predmety okolo nás.

 

Všetky informácie nájdete TU