Hore
+421 915 773 060 | info(at)prosolutions.sk
Pozrite aj vnimavedeti.sk
Prečo majú deti radi hasičov?

Prečo majú deti radi hasičov?

Srdce plné odvahy, rýchlosť a ochota pomáhať aj za cenu vlastného života… To sú tie skutočné vlastnosti, ktoré vystihujú hasičov. Je toho však oveľa viac. Sú pripravení deň čo deň pomáhať pri nehodách, požiaroch, povodniach a iných nešťastiach. Pomôžu dokonca aj našim štvornohým chlpatým kamarátom, keď je to potrebné.

Každý hasič, či už profesionál alebo dobrovoľník, absolvuje náročný výcvik. Čím viac schopností a skúseností hasiči majú, tým lepší a profesionálnejší tím tvoria.

Vidieť hasičov v akcii hasiť požiar či zachraňovať ľudí vzbudzuje u nás veľký rešpekt. Pre deti sú preto hasiči vzorom, ktorý ich učí správnym hodnotám a motivuje ich pomáhať ľuďom.

Vnímavé deti práve teraz prinášajú na knižný trh už druhé vydanie obľúbenej knihy s modelom Hasičská stanica, s ktorou sa deti dozvedia všetko o živote hasičov, aj ako to vyzerá na hasičskej stanici.
V 32-stranovej brožúre sa dočítajú, akú používajú hasiči výzbroj a výstroj, vozidlá a náradie, a čo všetko sa deje od momentu, keď operátor prijme tiesňový hovor až po záchrannú akciu.

Súčasťou publikácie je model hasičskej stanice s cestou, niekoľkými hasičmi, hasičským výstrojom, autom aj vrtuľníkom. Hra na hasičov tak môže začať 😊

 

Formát 197 x 180 mm, 32 strán, 17,50 €

Viac informácií  TU