Hore
+421 915 773 060 | info(at)prosolutions.sk
Pozrite aj vnimavedeti.sk
Špeciálna ponuka titulov pre budúcich prváčikov

Špeciálna ponuka titulov pre budúcich prváčikov

Darujte budúcim prváčikom hodnotný darček – knihu! Pozrite si špeciálnu ponuku pre deti, ktoré sa chystajú tento rok do školy.

Rozlúčka s predškolákmi v materskej škole či vítanie prváčikov v laviciach základnej školy býva jeden z nezabudnuteľných momentov všetkých detí. Vydavateľstvo Pro Solutions tradične pripravilo aj tento rok pre školy výhodnú ponuku detských titulov, ktoré sú obsahovo veľmi lákavé práve pre budúcich školákov. 

SKUTOČNÝ KAMARÁT

Príbeh o chlapcovi, ktorý bojuje proti šikanovaniu v škole.

Oliver je úplne obyčajný chlapec a predsa je výnimočný. Vo svojej fantázii sníva o tom, že sa stane superhrdinom. V škole je neraz svedkom šikanovania mladších spolužiakov a je rozhodnutý s tým niečo urobiť. Podarí sa Oliverovi pomôcť svojim kamarátom? Bude na to potrebovať super schopnosti, alebo mu bude stačiť jeho odvaha a chytrosť, aby sa zachoval ako skutočný kamarát?

Šikanovanie je problém, s ktorým sa stretávajú deti na celom svete. Správanie, ktoré spôsobuje fyzickú či psychickú ujmu komukoľvek, nie je prípustné. Násilie medzi deťmi sa často vyskytuje v skrytej podobe a zvyčajne sa deje, keď na blízku nie sú dospelí. Najčastejšie v škole alebo na ceste do či zo školy. Je dôležité poukázať na túto skutočnosť, aby si jej boli vedomí žiaci aj učitelia, a celá spoločnosť mala snahu ju medzi deťmi odstrániť. Je to príbeh, ktorý sa detí týka viac, ako sa nám zdá…

Formát: 220 x 320 mm        Počet strán: 24       Väzba: tvrdá     Vek: 6+

6,90 €    3,50 €

LOŽ MÁ KRÁTKE NOHY

Je pravda, že lož má krátke nohy a pravda vždy vyjde najavo? Motivačný príbeh, ktorý deti naučí, že klamať sa neoplatí…

Určite sa ti už stalo, že si niekedy nepovedal pravdu. Aj Matúšovi v tomto príbehu sa to stalo. Chcel sa naučiť hrať na gitare a tak poprosil rodičov, aby mu dali peniažky na hodiny gitary. Keď však zbadal vo výklade svoje vysnívané autíčko Ferrari, všetko sa razom zmenilo. Lenže malé klamstvo začalo rýchlo rásť a aj v Matúšovom brušku rástol obrovský kameň, ktorý ho veľmi ťažil. Podarí sa mu prekonať strach a priznať sa? Pochopí Matúš, že lož má krátke nohy a že pravda nakoniec vyjde najavo?

Formát: 226 x 300 mm     Počet strán: 24   Väzba: tvrdá   Vek: 6+

6,90 €   3,50 €

PIRÁTI A ICH DOBRODRUŽNÝ ŽIVOT

Nebezpečný život pirátov v zlatých časoch pirátstva!

Šíre moria, rýchle lode, zbrane a neuveriteľné bohatstvá. Taký bol život pirátov, ktorí brázdili oceány sveta v 16. až 18. storočí. Lesk dukátov a slávu však často striedalo väzenie i šibenica. Nazri do skutočného života najznámejších pirátov a ich kumpánov a odhaľ tajomstvá nielen o ukrytých pokladoch, ale aj o každodenných prísnych pravidlách života posádky na pirátskej lodi, o útokoch, rozdeľovaní koristi, konštrukcii najobľúbenejších pirátskych lodí či o vlajkách vyvolávajúcich strach.

Formát: 245 x 340 mm     Počet strán: 41     Väzba: tvrdá     Vek: 7+

7,50 €      3,50 €

V prípade, že máte záujem vedieť viac alebo chcete objednať knihy pre vašu školu, kontaktujte nás!

Kontaktná osoba: Juliana Murcínová
murcinova@prosolutions.sk   0905 312 895