Hore
+421 915 773 060 | info(at)prosolutions.sk
Pozrite aj vnimavedeti.sk

Hudobné zázraky pre deti

Forma: online aktualizačné vzdelávanie – aplikácia ZOOM
Trvanie: 1,5 hod.
Lektorka: Slávka Smolcová
Cieľová skupina: učiteľ materskej školy, asistent pedagóga, vychovávateľ
Potvrdenie o absolvovaní: certifikát – aktualizačné vzdelávanie, v súlade s § 57 ods. 4 zákona č. 138/2019 Z.z.
Cena: 17,- Eur

Hlavný cieľ programu:  Hlavným cieľom programu je obnovenie profesijných kompetencií o nové postupy pri rozvíjaní elementárnych hudobných schopností a nadobúdaní hudobných zručností a návykov detí a žiakov.

Program aktualizačného vzdelávania obdržíte v deň realizácie webinára.

Popis: Všetci určite poznáme množstvo hier, ktoré podporujú zlepšovanie pamäte detí. Viete však o tom, že aj hudba napomáha deťom zlepšovať pamäť? To, čo sa hudbou do pamäte detí ukladá, je väčšinou prepojené sluchovo aj vizuálne.

Spoločne prežité hudobné zážitky detí, pocity úspechu a spoznávania svojich vlastných schopností a skúseností, prežívajú deti veľmi intenzívne.

Skúsená lektorka pripravila pre vás hudobné hry a aktivity, ktoré umožňujú vložiť do aktivít osobnosť učiteľky, ako aj dieťaťa, podporujú vlastnú kreativitu a improvizačné schopnosti a vytvárajú priestor na slobodu a rozvíjanie pamäťovej stopy. Deti pomocou týchto hier na hudobnom základe podporujú aj svoju sebaúctu a sebavyjadrovanie.

Aktualizačné vzdelávanie Hudobné zázraky pre deti a jeho aktivity s hudbou a pohybom rozvíjajú talent detí, napomáhajú budovať a udržiavať sociálne vzťahy, rozvíjajú kognitívne a motorické schopnosti, vplývajú na emocionálnu oblasť a v neposlednej rade sú silným komunikačným kanálom pre každého.

HODNOTENIE VZDELÁVANIA:

” Hudobné zázraky pre deti bol perfektný webinár, aj dlhší by mohol byť 🙂 a naživo by to bolo úžasné. Pani lektorka veľmi zaujímavo rozpráva a srší z nej radosť a dobrá nálada.”

” Máte skutočne úžasné webináre… veľká vďaka a ste mojou inšpiráciou vo všetkých ohľadoch, v každom som sa videla a našla… úžasné a podnetné aktivity a úžasné lektorky. Ďakujem.”

” Webinár sa mi veľmi páčil. Mám rada hudbu, rada s ňou pracujem a využívam ju vo svojej práci, no niektoré aktivity som vôbec nikdy neskúšala a už teraz som presvedčená, že keď to vyskúšam, bude sa to rovnako páčiť aj deťom. Ďakujem za krásne hudobné námety, tipy a rady :)”

” Ďakujem, webinár bol veľmi inšpiratívny a ani neviem, ako mi ten čas preletel :). Bolo to super, vzácne, ďakujem ešte raz :)”

 

Link na sledovanie online vzdelávania obdržíte emailom 1 hodinu pred vysielaním.
Kontakt pre vaše otázky: 0915 773 060

Termín konania: nie je určený
Trvanie: 1,5 hodiny

ZAKÚPIŤ VSTUP NA VZDELÁVANIE TU.