Hore
+421 915 773 060 | info(at)prosolutions.sk
Pozrite aj vnimavedeti.sk

Vzdelávací webinár

Webinár zadarmo – Ako pomáhať deťom v MŠ budovať psychickú odolnosť 

Detstvo je obdobím, kedy sa formujú základy psychického, emocionálneho a sociálneho vývoja. Je preto dôležité, aby sme včas vedeli rozpoznať a reagovať na náročné situácie, ktoré môžu mať trvalý vplyv na deti bez ohľadu na ich vek.

Webinár sa venuje problematike náročných životných situácií, ktoré môžu ovplyvniť deti v ich psychickom vývine. Zameriava sa na ich identifikáciu a efektívne riešenie. Detailne sa venuje situáciám, ako sú zmena rodinnej stability, choroba, presťahovanie sa, nový súrodenec, či ako dieťaťu vysvetliť zmenu prostredia.

Lektorka je skúsená psychologička, ktorá sa dlhodobo venuje takýmto životným situáciám u detí a počas webinára s vami prezdieľa svoje skúsenosti a príklady z praxe.

Tento webinár je určený pre učiteľov predprimárneho a primárneho vzdelávania, vychovávateľom a rodičom, ktorí sa zaujímajú o psychický a emocionálny vývoj detí a chcú sa dozvedieť viac o tom, ako im pomôcť budovať silné základy pre ich budúcnosť. Pridajte sa k nám a spolu objavujme spôsoby, ako podporiť deti v ich životnom procese.

Lektorka: Mgr. Lenka Macejáková je školská psychologička na základnej škole v Banskej Bystrici. Taktiež pracuje ako psychologička v terapeutickom centre Infanterra. V práci s deťmi a rodinou rada využíva terapiu hrou a filiálnu terapiu. Vo výchove uprednostňuje prístup, ktorý nezabúda na zdravé hranice a lásku. Vo svojej práci psychologičky, ako aj v súkromí, sa snaží pristupovať k ľuďom s rešpektom a presvedčením, že všetci sme výnimoční a rozvíjať a stavať treba na silných stránkach. Verí, že aj keď nie všetko v školstve funguje ideálne, zmenu môžeme spraviť tým, že začneme od seba.

Absolventi získajú:

– certifikát

– elektronicky spracovaný materiál

Link na sledovanie webinára obdržíte e-mailom v deň vysielania.

Kontakt pre Vaše otázky: 0915 773 060

Pri objednávke prosím uveďte Vaše meno a priezvisko s diakritikou, titul. Ďakujeme!

Termín konania: 11.12.2023 o 17:30 hod.
Trvanie: 90 minút vrátane diskusie

KÚPIŤ WEBINÁR TU

 

Časová dotácia: 90 minút vrátane diskusie

Cena: 0 €

Vzdelávací webinár je ukončený certifikátom Pro Solutions.

Lektorka: Mgr. Lenka Macejáková

Ako sa prihlásiť na vzdelávanie?

Termíny vzdelávacieho webinára

Termín konania: 11.12.2023 o 17:30 hod.

Na webinár sa prihlásite v našom internetovom obchode.
Kliknite na obrázok ↓ 

 

V prípade otázok ohľadom vzdelávania kontaktujte nás na tel. čísle +421 915 773 060 alebo emailom na info@prosolutions.sk