Hore
+421 915 773 060 | info(at)prosolutions.sk
Pozrite aj vnimavedeti.sk

Vzdelávací webinár

Webinár 

Kamišibai, obrázkové príbehy a práca s nimi

webinár a rozprávka do divadla kamišibai podľa výberu v cene

Rozprávky a príbehy sú neoddeliteľnou súčasťou detského veku. Pre rozvoj osobnosti dieťaťa ponúkajú množstvo benefitov – od rozvíjania reči až po schopnosti potrebné pre budúce čítanie na základnej škole. Práca s obrazom by sa tak mala stať nezameniteľnou súčasťou vzdelávania detí, ale aj súčasťou ich emocionálneho života.

Počas webinára spoznáte možnosti práce s netradičnou formou rozprávania príbehov a rozprávok. Zoznámite sa s japonskou divadelnou technikou kamišibai, ktorá je založená na využívaní potenciálu obrazov a ilustrácií.

Súčasťou sú praktické ukážky, ako aj námety na tvorbu vlastných pomôcok – obrázkových kariet a celých príbehov. Zistíte, aká ilustrácia má pre detské oko najväčšiu výpovednú hodnotu a prečo, aj čo môžete využiť pri príprave vlastných edukačných pomôcok a materiálov pre každodennú prax.

Webinár je určený pre učiteľky a učiteľov materských škôl, ale aj ostatných vedúcich detských kolektívov, vedúcich školských klubov a záujmových krúžkov.

V cene webinára sú rozprávkové karty Kamišibai podľa vlastného výberu. Váš výber NAPÍŠTE PRI OBJEDNÁVANÍ WEBINÁRA DO POZNÁMKY. Rozprávkové karty vyberajte tu: https://www.vnimavedeti.sk/pomocky-pre-skoly/kamisibai

Účastníci budú môcť klásť počas webinára otázky, na ktoré lektorka odpovie. Po absolvovaní bude účastníkom doručený certifikát o jeho absolvovaní.

Vzdelávací webinár je vhodný pre

  • pedagógov materských škôl a špeciálnych materských škôl, ostatných vedúcich detských kolektívov, vedúcich školských klubov a záujmových krúžkov.

Termín nie je stanovený
Trvanie: 60 minút vrátane diskusie

KÚPIŤ WEBINÁR TU

Časová dotácia: 60 minút vrátane diskusie

Cena: 17 Eur s DPH

Vzdelávací webinár je ukončený certifikátom Pro Solutions.

Lektorka: PaedDr. Eva Sobinkovičová

 PROFIL ABSOLVENTA

Absolventi webinára sa naučia

  • praktické ukážky, ako aj námety na tvorbu vlastných pomôcok,
  • ako využívať obrázkové príbehy pri spontánnych detských hrách,
  • techniky práce s dejom príbehu, ktoré prispievajú k vyššej pozornosti,

Ako sa prihlásiť na vzdelávanie?

Termíny vzdelávacieho webinára

bez termínu, v prípade záujmu nás kontaktujte

Na webinár sa prihlásite v našom internetovom obchode.
Kliknite na obrázok ↓ 

 

 

V prípade otázok ohľadom vzdelávania kontaktujte Ivanu Polomskú na tel. čísle +421 915 773 060 alebo emailom na info@prosolutions.sk