Hore
+421 915 773 060 | info(at)prosolutions.sk
Pozrite aj vnimavedeti.sk

Vzdelávací webinár

Stereotypy a výzvy vo výchove detí novej generácie 

Zdajú sa vám dnešné deti iné? Máte pocit, že to, čo vám pri deťoch platilo roky, zrazu stratilo účinnosť? Dnešné deti sú v mnohom iné ako tie, ktoré nám v škôlkach prechádzali rukami pred 10 či 20 rokmi. Súvisí to so zmenou spoločnosti, spôsobu života či súčasnými rodičmi, ktorí sa líšia od rodičov predchádzajúcich generácii. Ako teda pristupovať k dnešným deťom? Čomu sa radšej vyhnúť a čoho robiť viac?

Dozviete sa, aké stereotypy nás vo výchove ovplyvňujú dodnes a prečo zrazu nefungujú. Povieme si, ako deťom citlivo zadávať hranice, a zároveň zachovať ich autonómiu. Zistíte, ako deti rešpektovať a nebyť príliš benevolentný, či ako riešiť detské konflikty bez toho, aby ste museli byť na chvíľu sudcom. Webinár vás tiež prevedie najčastejšími chybami v komunikácii s dieťaťom.

Webinár je plný praktických informácii, príkladov a skúseností z každodennej praxe psychologičky a mamy dvoch malých detí.

Webinár je určený pre učiteľky a učiteľov materských škôl, ale aj ostatných vedúcich detských kolektívov, vedúcich školských klubov a záujmových krúžkov. Veľa si z neho odnesú aj rodičia, ktorí denne prijímajú výzvy vo výchove detí súčasnej generácie.

Účastníci budú môcť klásť počas webinára otázky, na ktoré lektorka odpovie. Po absolvovaní bude účastníkom doručený certifikát o jeho absolvovaní.

 

Link na sledovanie online vzdelávania obdržíte emailom 1 hodinu pred vysielaním.
Kontakt pre vaše otázky: 0915 773 060

Termín: nie je určený
Trvanie: 90 minút vrátane diskusie

 

KÚPIŤ WEBINÁR TU

Časová dotácia: 90 minút

Cena: 15 Eur s DPH

Vzdelávací webinár je ukončený certifikátom Pro Solutions.

Lektor: Mgr. Lenka Macejáková

 PROFIL ABSOLVENTA

  • praktické informácie, príklady a skúseností z každodennej praxe psychologičky a mamy dvoch malých detí.
  • dozviete sa, aké stereotypy nás vo výchove ovplyvňujú dodnes a prečo zrazu nefungujú.
  • čomu sa radšej vyhnúť a čoho robiť viac?

Ako sa prihlásiť na vzdelávanie?

Termíny vzdelávacieho webinára

Čas konania: nie je určený

Na webinár sa prihlásite v našom internetovom obchode.
Kliknite na obrázok ↓ 

 

V prípade otázok ohľadom vzdelávania kontaktujte Ivanu Polomskú na tel. čísle +421 915 773 060 alebo emailom na info@prosolutions.sk