Hore
+421 915 773 060 | info(at)prosolutions.sk
Pozrite aj vnimavedeti.sk

Online aktualizačné vzdelávanie – Ako si poradiť s nevhodným a agresívnym správaním detí

Tento webinár je podľa novely zákona 138/2019 súčasťou aktualizačného vzdelávania v téme “Inkluzívne vzdelávanie”.

Hlavný cieľ programu:

Získať vedomosti a nástroje na zvládanie nevhodného správania detí v kolektíve.
Program online aktualizačného vzdelávania obdržíte v deň realizácie webinára.

Popis:

Cieľom programu je odovzdať informácie o príčinách nevhodného správania detí a poskytnúť vhodné taktiky pedagogickej práce na jeho odstránenie, ako aj upozorniť na príčiny, dopady agresie u detí a jej následky v kolektíve. Najlepším nástrojom je prevencia nevhodného a agresívneho správania a naučíme Vás aj vhodné postupy pri zvládaní konfliktov detí.
Súčasťou každého aktualizačného vzdelávania je otvorená diskusia a priestor na otázky, ktoré vám pomôžu prekonať prirodzené obavy napríklad v kariérnych začiatkoch.

Absolventi získajú:
– certifikát, potvrdenie o absolvovaní aktualizačného webinára
– elektronicky spracovaný materiál

Link na sledovanie webinára obdržíte e-mailom v deň vysielania.
Kontakt pre Vaše otázky: 0915 773 060

Pri objednávke prosím uveďte Vaše meno a priezvisko (aj rodné) s diakritikou, titul a do poznámky prosím napíšte Váš dátum a miesto narodenia. Kompletné a správne osobné údaje sú podmienkou vystavenia potvrdenia o absolvovaní aktualizačného vzdelávania a certifikátu. Ďakujeme!

Termín konania: 05.11.2024 od 17:30
Trvanie: 90 minút vrátane diskusie

 

ZAKÚPIŤ WEBINÁR TU

Lektorka: Mgr. Mária Tóthová Šimčáková je úspešná detská psychologička. Práci s deťmi sa venuje už viac ako 30 rokov. Pracuje s deťmi od útleho veku, s celými rodinami, s učiteľmi a so školskými kolektívmi. Je členkou Rady pre reklamu ako odborník na problematiku reklamy so zameraním na deti. Lektoruje a je autorkou mnohých programov pre deti a mládež, vedie internetové poradne. Je odbornou garantkou programu „detinanete”. Veľa skúseností ako riešiť ťažkosti s výchovou detí získala priamo v rodinách na Slovensku v relácii Pestúnka televízie Markíza. Napísala niekoľko kníh, a to Som rodič a čo s tým? 1 a Som rodič a čo s tým? 2 a Testujme a rozvíjajme svoje dieťa. Je šťastnou mamou dvoch detí.