Hore
+421 915 773 060 | info(at)prosolutions.sk
Pozrite aj vnimavedeti.sk

Kreatívne pracovné listy na dosah ruky v programe Canva

Forma: online aktualizačné vzdelávanie – aplikácia ZOOM
Trvanie: 1,5 hod.
Lektorka: Jana Nistorová
Cieľová skupina: učiteľ materskej školy, asistent pedagóga, vychovávateľ
Potvrdenie o absolvovaní: certifikát – aktualizačné vzdelávanie, v súlade s § 57 ods. 4 zákona č. 138/2019 Z.z.
Cena: 22 

Tento webinár je podľa novely zákona 138/2019 súčasťou aktualizačného vzdelávania v téme “Digitalizácia výchovy a vzdelávania”.

Hlavný cieľ programu: Nadobudnúť pedagogické vedomosti a zručnosti vo vytváraní moderných pracovných listov po koncepčnej, obsahovej a vizuálnej stránke v programe Canva a aplikovať ich do výchovno-vzdelávacieho procesu.

Program online aktualizačného vzdelávania obdržíte v deň realizácie webinára.

Popis: Interaktívny webinár o tvorbe efektívnych a atraktívnych pracovných listov v populárnom grafickom nástroji Canva. Tento webinár je určený pre učiteľov a vychovávateľov, ktorí chcú získať alebo zlepšiť už nadobudnuté zručnosti vo vytváraní moderných pracovných listov po koncepčnej, obsahovej aj vizuálnej stránke.

S lektorkou Janou Nistorovou sme zámerne v programe Canva vytvorili a vydali náš nový pracovný zošit predškoláka TRI PRASIATKA, ktorý je dostupný v našom eshope aj v kníhkupectvách na celom Slovensku a už pripravujeme pre predškolákov i ďalší pracovný zošit. Zoznámte sa na tomto aktualizačnom webnári s programom  Canva, s ktorým sa pracuje ľahko a má takmer neobmedzené možnosti.

Obsah webináru:

Účastníci spolu s lektorkou dotvárajú počas webinára listy do pracovného zošita (v pdf.), ktoré môžu ihneď využívať vo vzdelávacom procese.

Webinár je určený pre učiteľov a vychovávateľov, ktorí pracujú s deťmi vo veku 3 – 6 rokov a chcú zdokonaliť svoje schopnosti v tvorbe vzdelávacích materiálov.

Lektorka: Jana Nistorová má ukončenú Strednú odbornú školu pedagogickú, odbor učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo. Pracuje ako asistent učiteľa. Vytvára pracovné zošity, s ktorými pracuje už mnoho učiteľov aj rodičov.

Absolventi získajú:

-certifikát a potvrdenie o absolvovaní aktualizačného vzdelávania

-elektronický spracovaný materiál

                                                                           Link na sledovanie online webinára obdržíte e-mailom v deň vysielania. 

                                                                                                           Kontakt pre vaše otázky: 0915 773 060

Pri objednávke prosím uveďte Vaše meno a priezvisko (aj rodné) s diakritikou, titul a do poznámky prosím napíšte Váš dátum a miesto narodeniaKompletné a správne osobné údaje sú podmienkou vystavenia potvrdenia o absolvovaní aktualizačného vzdelávania a certifikátu. Ďakujeme!

Termín konania: nie je určený
Trvanie: 90 minút vrátane diskusie

ZAKÚPIŤ AKTUALIZAČNÉ VZDELÁVANIE TU