Hore
+421 915 773 060 | info(at)prosolutions.sk
Pozrite aj vnimavedeti.sk

Vzdelávací webinár

Webinár – Exteriérové aktivity s deťmi v MŠ

Popis: Vonku nuda nikdy nehrozí! A už vonkoncom nehrozí vtedy, keď ste vybavení nápadmi na rôzne pohybové, komunikačné, dramatické, senzorické, kooperatívne či sociálne hry.

Hra poskytuje dieťaťu nielen príležitosť na rozvoj citov či vnímanie krásy, ale je dôležitá aj pre jeho zdravý telesný vývin. Dobre vieme, že hrou sa nenásilne učíme, získavame skúsenosti, zručnosti, rozširujeme si slovnú zásobu a deti sa zároveň pripravujú na svoje budúce povolanie.

Čas strávený v exteriéri je nutné pre deti oživiť, aby sa naň tešili a bol pre nich zaujímavý. Je prospešný pre ich imunitu a všetky aktivity podporujú rozvoj osobnosti dieťaťa. Poďme teda spolu von, zahrajme sa a poznávajme rastliny, živočíchy, človeka, neživú prírodu a krásu prírodných javov!

Vo webinári Exteriérové aktivity s deťmi v MŠ vám ponúkame širokú škálu hier rozdelených systematicky do 4 ročných období. S nimi sa každý pobyt na školskom dvore či pri kontakte s prírodou premení na zážitok.

Hry sú koncipované tak, aby deti mohli použiť materiál, s ktorým prídu do kontaktu v exteriéri, aj pri aktivitách v interiéri.

Webinár je určený pre učiteľky a učiteľov materských škôl, vychovávateľov, ale aj ostatných vedúcich detských kolektívov, táborov či rodičov, ktorým chýbajú nové námety na hry s deťmi v prírode.

Účastníci budú môcť klásť počas webinára otázky, na ktoré lektorka odpovie.

HODNOTENIE VZDELÁVANIA:

„Ďakujem za veľmi bohatý, prínosný a inšpiratívny webinár.”
„Webinár bol podnetný, zaujímavý, s množstvom informácií, ďakujem.”
„Skvelý webinár, plný nápadov a inšpirácií.” ?

Absolventi získajú:

– certifikát

– elektronicky spracovaný materiál

Link na sledovanie webinára obdržíte e-mailom v deň vysielania.

Kontakt pre Vaše otázky: 0915 773 060

Pri objednávke prosím uveďte Vaše meno a priezvisko s diakritikou, titul. Kompletné a správne osobné údaje sú podmienkou vystavenia certifikátu. Ďakujeme

Termín konania
Trvanie: 90 minút vrátane diskusie

KÚPIŤ WEBINÁR TU

Časová dotácia: 90 minút vrátane diskusie

Cena: 19 €

Vzdelávací webinár je ukončený certifikátom Pro Solutions.

Lektorka: Mgr. art. Lucia Hrašková

 

Ako sa prihlásiť na vzdelávanie?

Termíny vzdelávacieho webinára

Termín konania

Na webinár sa prihlásite v našom internetovom obchode.
Kliknite na obrázok ↓ 

V prípade otázok ohľadom vzdelávania kontaktujte nás na tel. čísle +421 915 773 060 alebo emailom na info@prosolutions.sk