Hore
+421 915 773 060 | info(at)prosolutions.sk
Pozrite aj vnimavedeti.sk

Vzdelávací webinár

Rozvíjajúce hry pre najmenšie deti v kolektíve 2.časť

Pokračovanie úspešného webinára Rozvíjajúce hry pre najmenšie deti v kolektíve sa dočkalo svojho pokračovania. Čo nové sa v pokračovaní môžete dozvedieť?

Webinár bude obsahovať ešte viac nových praktických námetov výchovno-vzdelávacích činností s malými deťmi v prostredí materských škôl a tiež bude doplnený experimentami. Povieme vám, prečo je dôležitá spolupráca materskej školy s rodičom malého dieťaťa a ako na to.

Ponúkneme vám praktické ukážky ako rýchlo a prehľadne plánovať výchovno-vzdelávacie činnosti tak, aby boli stimulované potrebné oblasti vo vzťahu ku komplexnému rozvoju osobnosti malého dieťa v prostredí detského kolektívu.

Absolvovaním webinárov Rozvíjajúce hry pre najmenšie deti v kolektíve 1 a Rozvíjajúce hry pre najmenšie deti v kolektíve 2 si vytvoríte kompletné portfólio vzdelávacích hier pre najmenšie deti.

Súčasťou webinára je aj poradenstvo v oblasti prijímania detí do materskej školy, ich pobytu v nej, spolupráce s rodičmi malých detí a tiež dobrých rád, ako čo najviac zjednodušiť a urýchliť adaptáciu dieťaťa na nové prostredie.
Účastníci si môžu vopred pripraviť otázky, na ktoré lektorka počas webinára odpovie.

Webinár je určený pre učiteľky a učiteľov materských škôl a iných osôb, ktoré pracujú so skupinou detí vo veku od 2 do 3 rokov.

Účastníci si môžu vopred pripraviť otázky, na ktoré lektorka počas webinára odpovie.

Absolventi získajú: – certifikát o absolvovaní
– elektronicky spracovaný materiál

Termín konania: 27.11.2023 od 17,30 hod.

KÚPIŤ WEBINÁR TU

Časová dotácia: 90 minút

Cena: 22 Eur s DPH

Vzdelávací webinár je ukončený certifikátom Pro Solutions.

Lektor: PaedDr. Eva Sobinkovičová

 PROFIL ABSOLVENTA

  • ponúkneme nové praktické námety výchovno-vzdelávacích činností s malými deťmi v prostredí materských škôl
  • ukážeme ako rýchlo a prehľadne plánovať výchovno-vzdelávacie činnosti tak, aby boli stimulované potrebné oblasti vo vzťahu ku komplexnému rozvoju osobnosti malého dieťa v prostredí detského kolektívu
  • poradíme v oblasti prijímania detí do materskej školy, ich pobytu v nej, spolupráce s rodičmi malých detí a tiež dobrých rád, ako čo najviac zjednodušiť a urýchliť adaptáciu dieťaťa na nové prostredie

Ako sa prihlásiť na vzdelávanie?

Termíny vzdelávacieho webinára

Termín konania: 27.11.2023

Na webinár sa prihlásite v našom internetovom obchode.
Kliknite na obrázok ↓ 

 

V prípade otázok ohľadom vzdelávania kontaktujte Ivanu Polomskú na tel. čísle +421 915 773 060 alebo emailom na vzdelavanie@prosolutions.sk