Hore
+421 915 773 060 | info(at)prosolutions.sk
Pozrite aj vnimavedeti.sk
Obľúbený hrdina známej animovanej rozprávky Malý dráčik v knižnej sérii!

Obľúbený hrdina známej animovanej rozprávky Malý dráčik v knižnej sérii!

Vydavateľstvo Vnímavé deti v týchto dňoch uvádza prvý diel svetovo megaúspešnej knižnej série s názvom Malý dráčik Kokosáčik ide do školy

Malý dráčik Kokosáčik sa predstavuje deťom v prvom príbehu, v ktorom spoznáva svojho veľkého priateľa mäsožrútika Oskara. Ako je možné, že sa dráčik ohniváčik skamaráti s mäsožrútikom? A prečo Kokosáčik pomôže Oskarovi k tomu, aby s ním chodil do školy, aj keď draci mäsožrúti do školy nechodia? Lebo mäsožrútik Oskar je vegetarián!
Knižný príbeh deti upúta hneď od začiatku. Je pretkaný veselými dialógmi od prvej strany a radosť z prvého školského dňa dráčika Kokosáčika je veľmi nákazlivá. Bruno Brčkavec, Henry Hundroš a Tina Trucovitá sú len niektorí z kamarátov, ktorí s dráčikom chodia do školy. Keď Kokosáčik spozná v džungli dráčika Oskara, ktorý by napriek zákazu rodičov tiež veľmi rád chodil do školy, rozhodne sa pomôcť mu. Čo na tom, že žiadni draci mäsožrúti nikdy do školy nechodili!

Veselého malého dráčika Kokosáčika si obľúbili deti v mnohých krajinách, a to práve vďaka veľkej knižnej sérii nemeckého autora Ingo Siegnera. Na celom svete sa predalo viac ako 15 miliónov výtlačkov celej série. V Nemecku vyšlo už cez 50 dielov pre čitateľov a množstvo kníh v audio verzii či ako obrázkové slovníky a leporelá. Malý dráčik Kokosáčik si jednoducho podmanil aj najmenšieho detského čitateľa.

Na motívy populárnej knižnej série v roku 2015 natočili animovanú rozprávku Malý dráčik, ktorá bola uvedená aj do slovenských kín. V minulom roku v Nemecku predstavili v kinách jej voľné pokračovanie  Malý dráčik Kokosáčik v džungli. V jeho rodisku dokonca vyvinuli špeciálnu aplikáciu určenú deťom.

Na Slovensku sa malí čitatelia môžu v prvom diely zoznámiť s hlavnými hrdinami a prežiť s nimi zaujímavé dobrodružstvo počas výletu na Korytnačí ostrov. Vydavateľstvo Vnímavé deti pripravuje jeho pokračovanie Malý dráčik Kokosáčik Neboj sa!, ktoré vyjde na jar 2020. Knihy o dráčikovi Kokosáčikovi s veľkou pravdepodobnosťou vzbudia u malých čitateľov skutočný záujem o čítanie.   

Knihu kúpite v kníhkupectvách alebo priamo v obchode vydavateľa tu.