Hore
+421 915 773 060 | info(at)prosolutions.sk
Pozrite aj vnimavedeti.sk
Ponuka pre školy – knihy pre budúcich prvákov

Ponuka pre školy – knihy pre budúcich prvákov

Darujte budúcim prváčikom hodnotný darček – knihu! Pozrite si špeciálnu ponuku pre deti, ktoré sa chystajú tento rok do školy.

Rozlúčka s predškolákmi v materskej škole či vítanie prváčikov v laviciach základnej školy býva jeden z nezabudnuteľných momentov všetkých detí. Vydavateľstvo Pro Solutions/Vnímavé deti tradične pripravilo aj tento rok pre školy výhodnú ponuku detských titulov, ktoré sú obsahovo veľmi lákavé práve pre budúcich školákov.                             

 MALÝ DRÁČIK KOKOSÁČIK – NEBOJ SA! 

Ďalšie dobrodružstvá dráčika Kokosáčika!

Kokosáčik s kamarátkou dikobrazicou Matildou a dráčikom Oskarom spoznávajú na školskom výlete Korytnačí ostrov. Tu ich upúta príbeh o obávanom pirátovi Ryšavom Rudolfovi a jeho magickom amulete. Ten, kto ho vlastní, je odvážny a odhodlaný úplne na všetko. Amulet však leží niekde na morskom dne pri ostrove.
Kokosáčik s kamarátmi sa rozhodnú, že amulet musia nájsť! Namiesto amuletu ale natrafia na záhadnú ponorku a piráta Petra, ktorý už dlho hľadá stratený amulet, lebo len s ním môže získať veľkú odvahu.
Pomôže Kokosáčik pirátovi prekonať strach? Na nebezpečnej ceste v hlbinách mora na nich číha nebezpečenstvo. Rozhodne sa pirát Peter získať za každú cenu amulet, alebo nájde v sebe odvahu a pomôže priateľom?

Formát: 160 x 217 mm        Počet strán: 72 strán   Väzba: tvrdá     Vek: 6+

 4,90 €

 

PRÍBEHY ĽADOVÉHO MEDVEDÍKA

Dvojjazyčné maľované čítanie v slovenskom a anglickom jazyku v jednej knihe!

Malý medvedík Biele uško sa dnes odhodlal vyraziť zo svojho snežného brlohu za veľkými dobrodružstvami. Sprevádza ho kamarát sob Parôžtek, ktorý mu na potulkách po zasneženej krajine ukazuje ďalšie zvieratká žijúce na snehu. A môžeš veriť, že ich čaká veľa dobrodružstiev a zábavy! Našťastie, mama Bieleho uška je vždy nablízku a pomôže mu vždy, keď to potrebuje…

 

Formát: 175 x 246 mm        Počet strán: 40       Väzba: tvrdá     Vek: 5+

4,50 €

LOŽ MÁ KRÁTKE NOHY

Je pravda, že lož má krátke nohy a pravda vždy vyjde najavo? Motivačný príbeh, ktorý deti naučí, že klamať sa neoplatí…

Určite sa ti už stalo, že si niekedy nepovedal pravdu. Aj Matúšovi v tomto príbehu sa to stalo. Chcel sa naučiť hrať na gitare a tak poprosil rodičov, aby mu dali peniažky na hodiny gitary. Keď však zbadal vo výklade svoje vysnívané autíčko Ferrari, všetko sa razom zmenilo. Lenže malé klamstvo začalo rýchlo rásť a aj v Matúšovom brušku rástol obrovský kameň, ktorý ho veľmi ťažil. Podarí sa mu prekonať strach a priznať sa? Pochopí Matúš, že lož má krátke nohy a že pravda nakoniec vyjde najavo?

Formát: 226 x 300 mm     Počet strán: 24   Väzba: tvrdá   Vek: 6+

4 €

 

TAFITI A LIETAJÚCE PRASIATKO

 

Tafiti si počas cesty na koniec sveta našiel nerozlučného priateľa, prasiatko Štetinku. A má veru šťastie, že ho má, lebo Štetinka ho chráni pred každým nebezpečenstvom. Jedného dňa sa však stane niečo neočakávané. Tafitiho unesie orol, pán Gogo, ktorý sa chystá urobiť si z neho chutnú večeru. Našťastie, jeho priateľ je aj teraz plný odvahy. Rozhodne sa Tafitiho zachrániť a púšťa sa do odvážnej záchrannej operácie vysoko v oblakoch savany…

 

Formát: 160 x 217 mm     Počet strán: 72     Väzba: tvrdá     Vek: 5+

4,50 €

 

TAFITI A SLONIE MLÁĎA

Voľné pokračovanie obľúbenej série Tafiti. V príbehu o roztomilej surikate sa deti tentokrát zoznámia s malým sloním mláďatkom, ktoré sa stratilo svojej mame. Stádo slonov zmizlo niekde v ďalekej savane a malý Tafiti a jeho kamarát prasiatko Štetinka sa rozhodli nájsť spôsob, ako prilákať sloniu maminku späť ku svojmu mláďatku.

Ako však dovidieť do diaľky, keď sú surikaty také drobné tvory? Ako zakričať dosť nahlas, aby ich tenké hlasy počuli aj na druhom konci krajiny? 

 

Formát: 160 x 217 mm     Počet strán: 72     Väzba: tvrdá     Vek: 5+

4,50 €

 

Uvedené ceny platia pri objednávke minimálne 15 ks kníh z ktoréhokoľvek titulu alebo kombináciou titulov. V prípade, že máte záujem vedieť viac alebo chcete objednať knihy pre vašu školu, kontaktujte nás!
POŠTOVNÉ NAD 55 EUR je ZDARMA!

prosolutions@prosolutions.sk   0918 322 199

Viac kníh nášho vydavateľstva nájdete na stránke www.vnimavedeti.sk